Zaproszenie / Invitation - XVII Otwarty Międzynarodowy Konkurs na Rysunek Satyryczny - Zielona Góra 2015

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Otwartego Międzynarodowego Konkursu na Rysunek Satyryczny.

Tegoroczny temat brzmi: W DELEGACJI

Mamy nadzieje, że temat spodoba się rysownikom i jak co roku napłynie na konkurs wiele udanych rysunków.

W załączniku przesyłam regulamin i kartę zgłoszeniową.

_____________________________________________

The Society of Supporters of Cultural Activities "Debut" and the Voivodeship and Municipal Public Library in Zielona Góra (Poland) cordially invite to participate in the XVII International Open Cartoon Contest.

This year theme is – BUSINESS TRIP

Attached are the rules for the Contest and the Entry Form.

 

W czasach Internetu i globalizacji segment podróży służbowych ma się całkiem dobrze i stale rośnie. Wideokonferencje nie zastąpią kontaktów bezpośrednich z partnerami biznesowymi i współpracującymi instytucjami. Możliwość szybkiego i sprawnego poruszania się po świecie, korzystania z wszelakiego rodzaju udogodnień nabiera coraz większego znaczenia, tak dla będących w podróży służbowej jak i ich organizatorów. To opłacalny jak mówią wszyscy biznes.

Bycie „w delegacji", rządzi się swoimi prawami. W krótkim czasie dzieje się tak wiele. Spotkania służbowe, zdobyte na szkoleniach umiejętności. To podróże, zmęczenie wynikające z bogatej agendy każdego dnia. Trzeba wyglądać profesjonalnie, mieć chłonny umysł, wygodny hotel, nie wydać za dużo. To także zagospodarowany kulturalnie, a zwłaszcza towarzysko czas wolny, o którym potem krążą legendy. Krótka delegacja przeradza się czasem w długo wspominane wrażenia spoza sfery służbowej...

 

Konkurs jest realizowany dzięki pomocy finansowej Miasta Zielona Góra